November |
|
22-23 |
Tilburgse Kampioenschappen (Tilburg) |
|
29 |
Clubkampioenschappen plusgroepen / testgroep (TCH) |
|
30 |
Clubkampioenschappen wedstrijdgroepen (TCH) |
|
|
|
|
December |
|
13-14 |
1e Voorwedstrijd div. 2 BB / N2 OB / Jeugd 1 N3 (Breda) |
|
|
|
|
Januari |
10-11 |
Districtswedstrijd div. 1 BB / Voorwedstrijd div. 3 BB, N3 OB, Jeugd 1 N4 (Valkenswaard) |
|
17 |
Regiokampioenschappen TH Verplichte oefenstof (Tilburg) |
|
17-18 |
2e Voorwedstrijd (=regiofinale) div. 2 BB / N2 OB / Jeugd 1 N3 (Zierikzee) |
|
24 |
Regiokampioenschappen TH Bovenbouw (Deurne) |
|
31 |
Regiokampioenschap div. 3 BB / N3 OB / Jeugd 1 N4 (Helmond-Mierlo) |
|
|
|
|
Februari |
|
01 |
Toestelkampioenschappen div. 1-2 BB / N2 OB / Jeugd N3 / B-finale div. 3 (Helmond-Mierlo) |
|
07 |
1/8 Finale div. 1 (Eindhoven) |
|
07/08 |
1/8 Finale div. 2-3 TH (Tilburg) |
|
21 |
Vriendschappelijke wedstrijd HT'35 - GTV De Hazenkamp (TCH) |
|
28/01 |
Voorwedstrijd div. 4 BB / D1 OB (St. Oedenrode) |
|
|
|
|
Maart |
|
07 |
1/4 Finale TH div. 3 (Volendam) |
|
07/08 |
1/4 Finale div. 1-2 / N2 OB / Jeugd N3 (Hengelo) |
|
14 |
Vriendschappelijke wedstrijd GV Best - HT'35 (Best) |
|
21 |
1/4 Finale TH div. 2-3 (Best) |
|
21/22 |
1/4 Finale div. 1-2 (Tilburg) |
|
28 |
Voorwedstrijd D2 OB (Cuijk) |
|
29 |
Toestelfinales div. 3 BB / N3 OB / Jeugd 1 N4 (Cuijk) |
|
28/29 |
1/2 Finale TH (Zwijndrecht) |
|
|
|
|
April |
11 |
Regiofinale div. 4 BB / D1 OB (Valkenswaard) |
|
12 |
Voorwedstrijd instap D2 / Regiofinale Jeugd D2 (Valkenswaard) |
|
11/12 |
1/2 Finale div. 2 BB / N2-N3 OB (Duiven) |
|
18/19 |
1/2 Finale div. 1-3 BB, N2 OB (Waalwijk) |
|
25 |
Toestelkampioenschappen div. 4 BB / D1-D2 OB (Eindhoven) |
|
25 |
Nederlands Kampioenschap div. 4 TH (Twello) |
|
25-26 |
Regiofinale instap D2 / Regiokampioenschap div. 6 BB / D3 OB (Eindhoven) |
|
25/26 |
1/2 Finale N2-N3 OB / Jeugd N4 (Amsterdam) |
|
|
|
|
|
|
|
Mei |
|
30 |
Districtsfinale div. 4 BB / D1 OB |
|
30/31 |
Nederlands Kampioenschap div. 3 / N3 / Jeugd N4 (Leek) |
|
|
|
|
Juni |
|
06 |
Nederlands Kampioenschap div. 3 TH (Leek) |
|
06/07 |
Nederlands Kampioenschap div. 2 / N2 OB / Jeugd N3 (Hoofddorp) |
|
07 |
Competitiefinale (TCH - Helmond) |
|
13/14 |
Nederlands Kampioenschap div. 1 (Almelo) |
|
20 |
Ahoy Cup (Rotterdam) |
|
27 |
Toestelkampioenschappen TH (Tilburg) |
|
28 |
Clubkampioenschappen recreatiegroepen (TCH) |
|
|
|
|
Juli |
|
|
04 |
Districtsfinale div. 5 BB / D2 OB (Weert - gaat niet door) |
|