Mooie resultaten en podiumplaatsen
Publicatiedatum: 10-12-2023
Dit weekend vonden bijna de laatste turnwedstrijden plaats van dit kalenderjaar voor onze turnster(s) van HT’35 Helmond.
De heren moesten naar Weert. Op zaterdag de landelijke teamwedstrijden.
Van team “Volta”, bestaande uit 6 senioren heren, was niet veel over. Alleen Philip van Bommel en Gijs Henzen kwamen in actie, waardoor een goed teamtotaal eigenlijk onmogelijk was.
Team “Quattro” met Simon Beerens en Nick van Heugten kwam net tekort voor een podiumplaats. Met 124,650 een vierde plaats voor hen.
Zondag turnden Sam Stoffels en Teun Heinemans als team “stuiterbal” de najaarscompetitie. Zij turnden zich samen met hun teamgenoten van andere verenigingen naar een ZILVEREN medaille. Individueel was er BRONS voor Teun.
In Alkmaar kwamen de dames senioren eerste, tweede en derde divisie in actie.
Zaterdagochtend allereerst Britt Coenen, Maisy van Tuijl en Jonne van der Zanden (divisie 3).
Mede dankzij de hoogste score op vloer mocht Britt vandaag het BRONS mee naar huis nemen. Jonne turnde een ontzettend strakke balkoefening (tweede punt) en werd hierdoor vijfde in de eindklassering. Maisy eindigde als 16e.
's Avonds startten Gerdie Verberne, Toulaye Vereijken en Indy Kwee hun meerkampwedstrijd op balk. De zenuwen speelden hier bij alle drie wel in meer of mindere mate een rol, maar op vloer werd de wedstrijd goed voortgezet. Zo goed door Toulaye dat zij uiteindelijk op de tweede plaats op het podium mocht plaatsnemen, ZILVER! Gerdie eindigde op de 15e en Indy op de 19e plaats.
Zondag laat in de middag de eerste divisie senioren. Zij begonnen hun wedstrijd eveneens op balk.
Sara Kloor verbeterde zich met ruim drie punten t.o.v. de vorige wedstrijd, een 6e plaats voor haar. Fenna Vestjens eindigde kort hier achter op plaats 8. Laura Kloor werd 14e.
Komend weekend nog één teamwedstrijd van dit jaar, in Varsseveld zal het seniorenteam (supplement B) aantreden.